کشف اسرار سفر به استانبول

کشف سرزمین مرموز بی نظیر سبک عثمانی. از شاهکار مهمت آقا، مسجد آبی، و معامله گران برای خرده فروشی در بازار بزرگ عظیم تور استانبول، جالب توجه باشید. ساندویچ های خوشمزه ترکی را امتحان کنید، از طریق درویش های درویش ها هیجان زده شوید و گنجینه های زیر آب مدیترانه را در یک کروز قایقرانی آرام بخوانید. از خطوط هوایی افسس باستان به منظره های عجیب و غریب Cappadocia – غرق شدن و کشف یک سفر ماجراجویی سفر منحصر به فرد در انتظار شما در ترکیه است.

چرا این سفر را دوست داری؟

از طریق آیین های هیپنوتیزم از درویش های سرگردان خدادادی در خانه کونیا

کاوش هزاران ساله تاریخی که در داخل ویرانه های قابل توجهی از افسس پنهان شده است و تور لحظه ‌آخری ترکیه را در تولید محلی روستای کوه Şirince طعم می دهد

از طریق چشمه های آب گرم جادویی شگفت انگیز در پاموک کله و از خیابان های هیراپولیس که کلئوپاترا یک بار راه می رفت، کشف کنید

کشف بقایای جوی یک روستای روح و پیاده روی در امتداد دنباله باستانی شیلیان به یک تالاب فیروزه ای فراموش نشدنی

بادبان را در مدیترانه قرار دهید – شهرهای زیرزمینی را کشف کنید و به قصر شوالیه پیاده بریزید

پیاده روی به دره ها با غارها کلیساها، شهرهای زیرزمینی، سازه های سنگی دوران قبل از میلاد و دودکش های پری در Cappadocia

آیا این سفر برای شما مناسب است؟

ما توصیه می کنیم بسته بندی نور، به عنوان شما نیاز به حمل بار خود را در حمل و نقل و و از و از هتل ها.

برای مراقبت از برخی از سایت های تاریخی به کفش های پیاده روی، کلاه، برخی از کرم های ضد آفتاب و یک بسته روزانه نیاز خواهید داشت. همه تورهای سایت هدایت می شوند، اما اگر ترجیح می دهید می توانید با سرعت خودتان سرگردان شوید.

این سفر شامل یک شب به یاد ماندنی در یک قایق در ساحل جنوبی است. امکانات کابین و حمام به اشتراک گذاشته شده و تهویه مطبوع نیست. بیشتر مسافران ترجیح می دهند تا تشک، پتو و بالش را بچرخانند و در عرشه زیر تخت از ستاره های مدیترانه خوابانند.

این یک تور کلاسیک بی نظیر اصلی است که برجسته ترین ترکیه همراه با تجارب محلی مورد ضرب و شتم قرار گرفته است. اقامت راحت و دارای مالکیت محلی است، حمایت از اقتصاد محلی.

این سفر با استفاده از ترکیبی از حمل و نقل عمومی و خصوصی و تمام وسایل نقلیه مدرن است و به شرایط هوا و اکثر آنها با کمربند ایمنی. برخی سفرهای می توانید به منظور به حداکثر رساندن مناطق بازدید تعلق دارند، اما این به شما می دهد یک فرصت برای تعامل با جامعه محلی و بیشتر از کشور است. شما همچنین می توانید به راحتی شگفت زده شوید که بسیاری از اتوبوس های ترکیه دارای Wi-Fi هستند و به قهوه و کیک خدمت می کنند!

لطفا توجه داشته باشید که برخی از وعده های غذایی شامل فصلی است که وابسته به اقامت در قایق در Kas روز ۸ و ۹ است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *