×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۴ مهر , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Friday, 25 September , 2020  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

به گزارش پایگاه خبری آوای زاگرس غلامرضاتاجگردون در همایش طائفه نیمدوری ها کفت :من در چند دوره انتخابات شرکت کردم خدمت طوایف مختلف رسیدم ولی یاد ندارم که اینگونه شوری در طائفه ها باشد.

وی افزود: این چندروز نشان داد که شور بیشتر از گذشته وجود داردف لشکر کشی نمی کنیم که لشکر کشی میکنن و دوتا از طائفه نیمدور و غیره را در تمام برنامه های خود و غیره  می آورند.

کاندید یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: من هر جلسه که تمام‌میشود سریعا جلسه طائفه دیگررا آغاز میکنیم ولی از طائفه قبلی در آن جلسات دیگرکسی حضور ندارد.

 تاجگردون عنوان کرد: میخواستم در جمع طائفه نیمدورسیاسی صحبت کنم ولی فضا فضای سیاسی نیست.

وی گفت: مردان بزرگ ‌نیمروز کسانی که ما بچه شما دراین شهربودیم و با آنها بزرگ شدیم رشادت های طائفه نیمدور را در جنگ فراموش نمی کنیم.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: کار سیاسی کردیم اندیشه ما بهم نزدیک است در خیلی از امور برای خود شخصیت قائل هستیم تفکر ما انقلابی و برای مردم و نظام است و با هیچ چیز معامله نمی کنیم.

تاجگردون بیان کرد:وقتی به جوانهای شهرم‌نگاه میکنم که قرار است بار آنها بردوشمان باشد سختی کار را میبینیم و به سختی کار نگاه میکنیم و خدا تا کنون کمک کرده و خواهد کرد.

وی افزود: سخت است ولی سختی آن نیز ارزش داردمن با شور مردم و دیدن آنها نمی گذارد من خسته شوم.

کاندید یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی  ادامه داد: به من‌گفتند چرا اینقدر با بچه ها عکس می گیرید گفتم اینها قرار است دور پنجم به ما رای بدهند می ایستیم و خواهیم ایستاد چون این بچه ها قرار است آینده زیبایی را رقم بزنند.

تاجگردون اضافه کرد: محله سادات یک‌نمونه کوچک بود چه ۳۰ سال خدمت و مدارک ارزشمند و افتخارات‌مهم و مسئولیت  بودجه یک طرف احداث آن فرهنگسرا در محله سادات نیز یک طرف.

وی گفت:دختر کوچک محله سادات ، رادک و آبگرو چه گناهی کرده که بواسطه سیاسی ما گول بخورد و آینده خوبی نداشته باشد.

کاندید یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی  اظهار کرد: گفتند گول نخورید تاجگردون آنقدر پول ندارد که بتواند محله سادات را بسازد ما آن را میخریم.

تاجگردون بیان کرد: کورخواندید امروز محله سادات روشن است و ساکنان آن هوشیار روشنش کردم تا شبانه که به در این خانه و آن خانه بروید و به سینه ات دست رد بزنند.

وی اظهار کرد: طائفه نیمدور همیشه دست رد به سینه ات زدند من هم نبودم با تو نبودم اگر رای خود را سفید می انداختند به تو هم رای ‌نمی دادند.

تاجگردون ادامه داد: تا کنون این اتفاق وجود نداشت این همه نارگ‌موسی کوچک و بزرگ کنار هم بنشینند و بگویند ما تاجگردون را میخواهیم این یک‌اتفاق است یک آلارم است که بدانند در جامعه ما در حال رخ دادن است .

وی گفت: قطع درختان را انجام دادی تا بتوانی مکان انتخابات رانشان دهی حتما اگربخواهی خودت را نشان دهی گردن قطع می کنی.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما ۴ سالی یکبار به اینجا نمی آییم بلکه ما ریشه درخاک داریم مانند زاگرس و استوار.

تاجگردون بیان کرد: کسانی امروز دست در دست من‌گذاشتند که اولین‌مسجد باوی در آن روستا بنا شده بود.

وی گفت: مفتخرم که طائفه بزرگ نیمدور پشت من را میگیرند افتخار میکنم به جامعه ای که به من مدال و افتخار خدمت گذاری را میدهند سختی می کشیم مقاوم بودیم صبورربودیم و به انها دست رد به سینه شان زدیم اینجا ایستاده ایم برای انجام‌کار بزرگ.

تاجگردون اظهار کرد: من رفیق مردم هستم و نارو‌نمی زنم شاید سهو خطایی کنم پشتم را محکم بگیرید دستتان را میگیرم تا در این راه بزرگ باهم برویم.

وی افزود: قول دادیم که نیمدور را دوباره می سازیم و آن را سرآمد دیگر روستاها خواهیم کرد.

 تاجگردون اظهار کرد: من افتخار میکنم که شهرم جوان رشید و شجاع مانند جابرزاده که نمی ترسد و حرفش را میزند دارد قدر آن و دیگر جوانان  را بدانید ما هم با جوانها کار را به جلو میبریم.

کاندید یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد:روز اول گفتم صدای گنجشکهاست و احترام آنها کردیم ولی میگویم اینها صدای کلاغ است که آمده صدای بلبل دربیاورد مردم صدای غار غار کلاغ را نسبت به بلبل تشخیص می دهند.

تاجگردون ادامه داد: شهر من صدای بلبل خوش آواز میخواهد.

وی گفت: پدران و بزرگان الان به جوانان خود بگوئید که در گذشته چه بر ما گذشته است این شهر نباید به عقب برگردد.

تاجگردون بیان کرد:  دوست دارم امشب در جامعه عزیز نیمدور بگویم” وریسید و روز سوم اسفندماه را روز سرود سوم خود کنید” ” وریسید ساز خود را کوک‌کنید” سازهای ناکوک را کنار بگذارید باهم سرود سوم را سر دهید و از این دشت صدای کلاغ ها را دور کنید.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.