×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Tuesday, 5 March , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 2 خبر
گروه : ورزشی

به گزارش خبرنگار مهر، هجدهمین دوره رقابت های فوتبال جام ملت های آسیا از روز جمعه ۲۲ دی ماه با حضور ۲۴ تیم در شش گروه چهار تیمی به میزبانی قطر آغاز شده است که امروز شنبه با برگزاری سه دیدار از گروه اول و دوم پیگیری خواهد شد.

در گروه اول که تیم ملی قطر موفق شد در نخستین دیدار لبنان را ۳ بر صفر شکست دهد، امروز شنبه از ساعت ۱۸ تیم ملی فوتبال چین در ورزشگاه خلیفه به مصاف تیم ملی تاجیکستان خواهد رفت.

رقابت های گروه دوم هم امروز آغاز می شود و از ساعت ۱۵ تیم ملی استرالیا که یکی از مدعیان قهرمانی است، به مصاف تیم ملی هند خواهد رفت که این دیدار در ورزشگاه احمد بن علی برگزار خواهد شد. از ساعت ۲۱ هم تیم ملی فوتبال ازبکستان در ورزشگاه جاسم بن حمد به مصاف تیم ملی سوریه می رود.

برنامه دیدارهای هجدهمین دوره جام ملت های آسیا به شرح زیر است:

جمعه ۲۲ دی ۱۴۰۲
گروه A: قطر ۲ – لبنان صفر

شنبه ۲۳ دی ۱۴۰۲
گروه B: استرالیا – هند، ساعت ۱۵ در ورزشگاه احمد بن علی
گروه A: چین – تاجیکستان، ساعت ۱۸ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
گروه B: ازبکستان – سوریه، ساعت ۲۱ در ورزشگاه جاسم بن حمد

یکشنبه ۲۴ دی ۱۴۰۲
گروه D: ژاپن – ویتنام، ساعت ۱۵ در ورزشگاه الثمامه
گروه C: امارات – هنگ‌کنگ، ساعت ۱۸ در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه
گروه C: ایران – فلسطین، ساعت ۲۱ در ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

دوشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۲
گروه E: کره جنوبی – بحرین ساعت ۱۵ در ورزشگاه جاسم بن حمد
گروه D: اندونزی – عراق، ساعت ۱۸ در ورزشگاه احمد بن علی
گروه E: مالزی – اردن، ساعت ۲۱ در ورزشگاه الجنوب

سه‌شنبه ۲۶ دی ۱۴۰۲
گروه F: تایلند – قرقیزستان، ساعت ۱۸ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
گروه F: عربستان – عمان، ساعت ۲۱ در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه

چهارشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۲
گروه A: لبنان – چین، ساعت ۱۵ در ورزشگاه الثمامه
گروه A: تاجیکستان – قطر، ساعت ۱۸ در ورزشگاه البیت

پنجشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۲
گروه B: سوریه – استرالیا، ساعت ۱۵ در ورزشگاه جاسم بن حمد
گروه B: هند – ازبکستان، ساعت ۱۸ در ورزشگاه احمد بن علی
گروه C: فلسطین – امارات، ساعت ۲۱ در ورزشگاه الجنوب

جمعه ۲۹ دی ۱۴۰۲
گروه D: عراق – ژاپن، ساعت ۱۵ در ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی
گروه D: ویتنام – اندونزی، ساعت ۱۸ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
گروه C: هنگ‌کنگ – ایران، ساعت ۲۱ در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه

شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲
گروه E: اردن – کره جنوبی، ساعت ۱۵ در ورزشگاه الثمامه
گروه E: بحرین – مالزی، ساعت ۱۸ در ورزشگاه جاسم بن حمد

یکشنبه اول بهمن ۱۴۰۲
گروه F: عمان – تایلند، ساعت ۱۸ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
گروه F: قرقیزستان – عربستان، ساعت ۲۱ در ورزشگاه احمد بن علی

دوشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۲
گروه A: تاجیکستان – لبنان، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه جاسم بن حمد
گروه A: قطر – چین، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه

سه‌شنبه ۳ بهمن ۱۴۰۲
گروه B: سوریه – هند، ساعت ۱۵ در ورزشگاه البیت
گروه B: استرالیا – ازبکستان، ساعت ۱۵ در ورزشگاه الجنوب
گروه C: هنگ‌کنگ – فلسطین، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
گروه C: ایران – امارات، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

چهارشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۲
گروه D: ژاپن – اندونزی، ساعت ۱۵ در ورزشگاه الثمامه
گروه D: عراق – ویتنام، ساعت ۱۵ در ورزشگاه جاسم بن حمد

پنجشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۲
گروه E: کره جنوبی – مالزی، ساعت ۱۵ در ورزشگاه الجنوب
گروه E: اردن – بحرین، ساعت ۱۵ در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه
گروه F: قرقیزستان – عمان، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
گروه F: عربستان – تایلند، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

مرحله یک‌هشتم نهایی

یکشنبه ۸ بهمن ۱۴۰۲
بازی شماره ۳۷: صدرنشین گروه B – تیم سوم یکی از گروه‌های C ،A یا D، ساعت ۱۵ در ورزشگاه جاسم بن حمد
بازی شماره ۳۸: تیم دوم گروه A – تیم دوم گروه C، ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه احمد بن علی

دوشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۲
بازی شماره ۳۹: صدرنشین گروه D – تیم سوم یکی از گروه‌های E ،B یا F، ساعت ۱۵ در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه
بازی شماره ۴۰: صدرنشین گروه A – تیم سوم یکی از گروه‌های D ،C یا E، ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه البیت

سه‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۲
بازی شماره ۴۱: تیم دوم گروه B – تیم دوم گروه F، ساعت ۱۵ در ورزشگاه الجنوب
بازی شماره ۴۲: صدرنشین گروه F – تیم دوم گروه E، ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه اجوکیشن سیتی

چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲
دیدار شماره ۴۳: صدرنشین گروه E – تیم دوم گروه D، ساعت ۱۵ در ورزشگاه الثمامه
دیدار شماره ۴۴: صدرنشین گروه C – تیم سوم یکی از گروه‌های B ،A یا F، ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه

مرحله یک‌چهارم نهایی

جمعه ۱۳ بهمن ۱۴۰۲
دیدار شماره ۴۵: بازی شماره ۳۸ – بازی شماره ۳۹، ساعت ۱۵ در ورزشگاه احمد بن علی
دیدار شماره ۴۶: بازی شماره ۳۷ – بازی شماره ۴۲، ساعت ۱۹ در ورزشگاه الجنوب

شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۲

دیدار شماره ۴۷: بازی شماره ۴۴ – بازی شماره ۴۳، ساعت ۱۵ در ورزشگاه اجوکیشن سیتی
دیدار شماره ۴۸: بازی شماره ۴۰ – بازی شماره ۴۱، ساعت ۱۹ در ورزشگاه البیت

مرحله نیمه‌نهایی

سه‌شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲
دیدار شماره ۴۹: بازی شماره ۴۵ – بازی شماره ۴۶، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه احمد بن علی

چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲
دیدار شماره ۵۰: بازی شماره ۴۷ – بازی شماره ۴۸، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه الثمامه

فینال ۲۱ بهمن ۱۴۰۲
برنده دیدارهای ۴۹ و ۵۰، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه لوسیل

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.