×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰  .::.   برابر با : Sunday, 23 January , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

سالهای ابتدایی دهه شصت ، سال های تیره و غمناکی برای مردم باشت بود ؛ دورانی که خاطرات تلخ و سیاه آن مادامی که زنده ایم از روح و روانمان رخت بر نمی بندد، اتفاقی که در ذهن مادران و پدران این سرزمین همچون حمله مغولان تداعی میشود .

گروهی متحجر و به شدت کینه توز و نفاقا فکن خود را در پس نقاب تدین و انقالبیگری همچون مغولان به جان مردم مظلوم باشت ا فتادند. آن اتفاقات با محوریت جریانی در باشت شکل گرفت که همه به خوبی آنها را میشناسند و خوب میدانند اقدامات آنها ریشه در کینه ای تاریخی نسبت به مر دم باشت و میل شدید آنها به قدرت مطلق و زورسالاری داشت که آنان را به جان مردم بی پناه باشت انداخته بود.

تمام خر و ذکرشان انتقام بود و مرام و مسلکی جز نفاق نداشتند.

گروهی همه مکر و زرق و حیل /// همه مهربان ،بهر جنگ و جدل

همه متفق با هم اندر نفاق /// به بدخوئی اندر جهان جمله طاق

همه گرگ مانا همه میش پوست /// همه دشمنی کرده در کار دوست

اما آن دوران تلخ با همه پرونده سازی ها ، درگیری ها،ترس ها، پاک سازی ها و سیاهی هایش سپری گشت و سالها گذشت تا این سرزمین دوباره چونان ققنوس از درون خاکستر خود جان گرفت. مردم خواستند و توانستند تا عزت و جایگاه خود را دوباره بازیابند و نفاق را به حاشیه راندند.

حلقه نفاق و پرونده سازان اگرچه توانستند یکبار دیگر در انتخاباتی با محدودیت های بسیار و تخلفات آ شکار و سوء ا ستفاده از شرایط حاکم بر استان و کشور جایگاه نمایندگی مردم را بد ست آورد ند اما به سرعت در دور بعد انتخابات مترود گشتند و مردم آگاه واندیشمند باشت و گچساران فرزند با لیاقت خود را بر صدر نشاندند.

این روزها، اما جریان نفاق وکینه مجددا به تکاپو افتاده است و تلاش میکند دوباره بر صدر نشیند تا انتقام این سالها را از مردم بگیرد.

میل به انتقام آنچنان در دل و جان شان موج میزند و پرورش یا فته که عمال خود را مختار میخوانند و بی شک در ذهنشان مردم را یزید و مستحق انتقام و نابودی ،که اگر غیر از این بود هزاران شخصیت تاثیر گذار در تاریخ ایران و اسلام وجود دارد و میتوانستند نام یکی از انان را بر مرید خود بگذارند.

خود را مختار میدانند و توهم سپاهی چهل و پنج هزارنفری برای انتقام دارند غافل از اینکه این مردم برای مطامع و منافع غوغا سالاران متحجر به فرزند خود پشت نمی کنند و نمیگذارند عده ای فرصت طلب چراغ تو سعه را خاموش و فضای تاریک و وحشتناک عقب ماندگی ، نفاق و انتقام را حاکم کنند .

سیاس هایی که لاف سپاه عظیم و پیروزمیزنند، از یک سو با توهین و پرونده سازی برای خانواده های قدیمی با شت و از سویی دیگر با وعده های خالی از واقعیت و تطمیع و التماس در تلاشند تا در ون خانواده های باشت رخنه کرده و پروژه (تفرقه بینداز و حکومت کن ) را پیش ببرند ، غافل از اینکه این رفتار آنها بیش از پیش ذات آنها را بر همگان نمایان میکند و همچنین ما را مصمم تر به مقابله با این جریان خواهد کرد.

در این بین و در راستای تلاش های بی سرانجام حلقه نفاق، عکس هایی از جلسه ای بسیار محدود در بامداد پنج شنبه منشر و در ذیل آن ادعای همراهی خانواده شهید هوشیار با یکی از کاندیدا ها مطرح گردید و متاسفانه تعداد بسیار معدودی از جوانان خانواده هو شیار نیز در این عکس ها دیده می شدند.

 لذا اینجانبان بر آن شدیم تا ضمن اعلام برائت و مخالفت جدی با این حرکت نسبت به جان گرفتن دوباره حلقه نفاق به مردم عزیز هشد ار دهیم.

اگر چه حق رای و انتخاب برای همه برابر و یکسان است، هر شخص مختار است با تحلیل ها و

شاخص های خود رای دهد و نمیتوان افراد را به دلیل شاخص های انتخاب بازخواست کرد اما در ابتدا به خانواده خود و در ادامه به احاد مردم عزیز توصیه میکنیم تحت هیچ شرایطی منافع شخصی را بر منا فع عامه ترجیح ندهیم؛کا ستی ها را در کنار پیشرفت های عظیم و غیر قابل ا نکار در یک ظرف ببینیم و توجه نماییم کا ستی ها عموما معلول شرایط بحرانی ناشی از تحریم های اقتصادی و بحران های تحمیلی چند سال اخیر می باشند.

پیشرفتها و طرح های انجام شده در همین شرایط ویژه تلاش صد چندانی را نیاز داشته است که این مهم ارزش پروژه های انجام شده را بیش از پیش نمایان میکند و مهم تر آنکه حجم کارهای انجام شده چنان زیاد است که دستاورد تمام عمر سیاسی و اجرایی مخالفان پر ادعا حتی قابل قیاس با یک سال از دوران نمایندگی دکتر تاجگردون نیست.

لذا بر حسب وظیفه اجتماعی و شرعی خود دستمان را به سوی شما عزیزان دراز میکنیم تا دست در دست هم مثل سیلی خروشان ، پلشتی ها، زشتی ها و موانع را از سوور راه برداریم و راه را برای توسعه بیش از پیش سرزمینمان هموار کنیم.

برای سومین بار فرزند پرا فتخار دیارمان دکترغلامرضا تاجگردون را رهسپار بهارستان

کنیم و تشنگان انتقام و شیفتگان قدرت را ناکام بگذاریم.

به امید سرا فرازی ایران

خانواده و فرزندان شهید فرامرز هوشیار

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.