×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۰  .::.   برابر با : Saturday, 4 December , 2021  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

 به گزارش اوای زاگرس غلامرضا تاجگردون‌در جمع طایفه بزرگ بناری در گچساران افزود: شما

مثل گذشته برادری و همدلی خود را برای آینده فرزندانتان و شهرستان ورق زدید.

وی گفت: کم کم وارد عرصه ای میشویم که مردم باید در این روزها درسرنوشت‌خود شرکت کنند وهر شخص باید برای انتخاب قدرت تشخیص خود را بالاتر ببرد.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خوشحالم که مردم و طوایف مختلف هدفی را درراستای توسعه و آبادانی و عمرانی منطقه خود را انتخاب کردند.

تاجگردون عنوان کرد: امروز شما بهترین‌نمایش را در طائفه بناری میبینید اینها که نه وصلت فامیلی با من دارند و نه چیزی ولی همه ما باهم از بچگی باهم دریک‌ شهر بزرگ شدیم و هرکس کاری را انجام داده تا به شهر خود خدمت کنیم.

وی گفت: امروز این طایفه به یک ‌جمع بندی رسیده بدور از هیچ گونه وابستگی جناحی وغیره تصمیم ‌خود را گرفتند وجا دارد از تمام افراد این طایفه تشکر کرد که تا کنون بدون از هر گونه توقع از تاجگردون حمایت کردند تا بتوانیم بهتر خدمت کنیم.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی  خاطر نشان کرد: اینان در روز ۲ اسفند درپای صندوق های رای چنان رای خواهند داد که بدانند طایفه بناری می گوید ما پشت سر تاجگردون هستیم و یارجونی هستیم نه نانی.

تاجگردون بیان کرد: توقع پشت گرمی و برادری داریم و ابن وفاداری را باردیگر نه تنها برای ‌من بلکه برای خودشان و شهرشان ثابت کردند.

وی افزود: به من‌گفته شد به طایفه بناری هیچ وقت‌کوتاه مدت و موقت فکر نکن اینگونه بیندیش که برادرانه تا طولانی مدت خواهند ماند.

تاجگردون  ادامه داد: گچساران و چرام و باشت افتخار میکنم که توانستم برای همه مثمر ثمر باشم.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز اینجا طوماری از طرف مردم‌ چرام وجود دارد که احساس کردند که نماینده دیگر اقدامی مهم را انجام داده است تونل دیل یکی از اقداماتی بود که در مخیله های برخی از افراد خطور نمی کرد و خیلی ها هم تلاش میکنند تا  انجام نشود.

تاجگردون اضافه کرد: ولی به امید خدا انجام میشود و دو طایفه بناری در گچساران و چرام به هم وصل خواهند شد.

وی گفت: گچساران‌متعلق به همه ماست و باید مستحکم تر از آنچه که فکر میکنید باید قدم برداریم نباید هیچگاه موتور توسعه و تلاش را خاموش کنیم وجوانان ما باید بدانند آینده آنها درخشان است شاید بعضی ها با زندگی ما و فرزندانمان شوخی کردند و بار خود را بستند و فراموش کردند که چه مسئولیتی دارند.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی  اظهار کرد: زمان برای ماتوقف نمیکند و پول و سرمایه و رشد برای ما نمی ایستد اگر ما بایستیم زمان میرود و سرمایه هم‌میرود و ما می مانیم و فرزندانی که ناامید هستند

 تاجگردون تاکید کرد: آنان که با سرنوشت ما بازی کردند دایره مهربانی را ساز می زنندبدانند  ساز زندگی مردم ما در یک دوره ای کوک ‌نبود و ناکامی زندگی خیلی از ما را فلج کردند.

وی گفت: این‌حجمی از ناراحتی که بر زندگی ما نشست براثر ساز ناکوک آنها بود قصد توهین‌ندارم هرچند آنها حرفشان را با توهین‌میزنند آیاحق ما زمینهای  خشک و کوچه های محله لبانان این بود؟ میدانیم که نبود آیا حق ما این است نبوده.

تاجگردون بیان کرد: ابن‌حق ما است‌که عمرانی رابیشتر کنیم نگذارید تا این‌موتور توسعه بخوابد این‌موتور باید سرعتش بیشتر از این باشد که حداقل بتوانیم عقب افتادگی ها را جبران‌کنیم. این اتفاق به تنهایی از عهده من برنمی آید این‌عزم همه شما را می طلبد.

وی اضافه کرد: دریکی از روستاهای شهرستان‌وقتی بحث انتقال آب رابه زمین تا داشتیم متوجه شدیم مردم آنجا درحال فروش زمینهای خودهستند بانوان را در مسجد جمع کردین و‌گفتیم در این زمینها آب خواهد آمد و قیمت آنها چندبرابرخواهد شد اینها سرمایه فرزندانتان است و‌نگذارید شوهرانشان سرمایه فرزندانتان را بفروشند و زنان آن روستا مانع فروش زمین تا شدند و زندگی آنها بهتر شد.

تاجگردون عنوان کرد: بانوان شهرستان حواستون باشد که سرمایه فرزندانتان را ارزان‌نفروشید دست پدر و و همسرانشان را بگیرید و ورق خوبی را رقم بزنید.

وی گفت: اینها شو انتخاباتی نیست شو برای آنهایی است‌که حرفهای زیادی میزنند به من اعم از وکیل الدوله و اختلاسگر و دزد…وقتی که به آن حمله میکنم می گوید من جایی خواندم و گذاشتم ولی تو غلط کردی وقتی اطلاع نداری می گذاری.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی  ادامه داد: حق داری بنالی زیرا جلو تاراج زمین های کمربندی را توسط  تو و فرزندانت گرفتم  باید بسسوزی و ناراحت شوی بعد میگویی من شنیدم  مسلمان و این حرفها…

تاجگردون بیان کرد: بله من تبعیض کردم‌ و از حلقوم تو‌گرفتم‌و نگذاشتم حق مردم را به یغما ببرید. شما باهدف بردی و می خواستید ببری.

وی گفت: اگر سکوت نکنید خودتان بهتر از هرکسی میدانید من چه ها دارم و دو مورد آن را گفتم و فرداها هم خواهم گفت اگر شورای نگهبان آنها را داشته باشند نمی گذارند که اسمت بالای صندوق رای برود.

وی با شاره به اینکه من عریضه نویس نیستم که ۱۰ روز است درتهران‌خوابیده تا بگوید تاجگردون بدداست افزود:مسئولین محترم اگر خواستید خواهم‌گفت.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: چی شده که اخلاق را زیر پا گذاشته و طایفه و خاندان را به هم‌نریزید یکی می گوید با تفنگ به پیشانی اش میزنم اگر راست‌میگویید بروید کسانی که حقتان رو خورده اعتراض کنید. نه کسای که ۸ سال جوانی و زندگی خود را برای خدمت گذاشته است.

تاجگردون عنوان کرد: می گویند کسی که ولایی و انقلابی است می گوید ۹۰ هزار رای داریم یک ۲۹ الی ۳۹ هزار آنها از نظام ناراحتند و رای نمیدهند آقا می فرماید هر رای یک‌تیر به قلب دشمن است به راحتی از حرف آقا و ولی فقیه می گذارید بنشینید تا خوابتان تعبیر شود و تاجگردون رای نیاورد.

وی گفت: مگر دور قبل آقای فولادی ترک ‌نبود ۷۰ درصد از ترکها به من رای دادند در روستاهای ترک زبان ۶۵ درصد رای آوردم و قشقایی محکم ایستاده و ۷۰ درصد به غلامرضاتاجگردون رای می دهند.

تاجگردون اظهار کرد: اگر بخواهید یا نخواهی بالغ بر۲۳ هزار نفر به من رای ندادند اگر ۲۳ هزار نفر بیایند در خیابان برای یک‌کاندید دیگر ککتان نگزد ۶۶ هزار رای برجای خود برای تاجگردون است.

وی عنوان کرد: جیک جیک‌ گنجشکها زیاد شده و با بالا آمدن آفتاب و و بال رفتن شعور مردم خاموش میشودعقل مردم درچشمسان‌نیست درست وسط سرشان است و خوب هم‌فکر میکنند.

تاجگردون تصریح کرد: اشکال داریم جوان بیکار داریم ولی می دانند باید در همین مسیر گام برداریم اگر قرار است‌گوشه ای از مشکلات جوانان حل شود یا تلاش شود حل شود آن نماینده غلامرضاتاجگردون است که باید تلاش کند حل شود نه شما.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: آن کسی که توان داشت‌جاده ها را به همراه دولت بسازد و بیش از هزار میلیاردتومان بودجه به استان و شهرستان بیاورد بازهم تلاش خواهد کرد.

تاجگردون بیان کرد: ولی آن کسی که نتوانست فقط به دنبال پر کردن‌جیب خود است این را یدانید ‌ما درمقابل تمام اهریمنان به لطف و عنایت رهبری ایستادگی کرده ایم و‌ماهم افتخار میکنیم و دراینجا هم ایستادگی میکنیم.

وی افزود: ما ایستاده ایم و برای توسعه و عمرانی خود با هیج چیز معامله نمیکنم با تلاش شما و طایفه بناری که دور قبل ۹۰ درصد به من رای دادند این دورهم خلعت‌نمایندگی را برتن خواهم کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.