×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۳ مهر , ۱۴۰۰  .::.   برابر با : Saturday, 25 September , 2021  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

طبل و دهل خصوصیتی دارد که صدایش خیلی بلند است و این بلندی صدا بر می گردد به خالی بودن آن هلهله زدند که چنان شد و چنین و نماینده حال حاضر گچساران و باشت رد صلاحیت شد.

بسمه تعالی

طبلهای تو خالی و سنگ آسیاب

به گزارش آوای زاگرس قبل از اینکه به اصل موضوع بپردازم می خواهم خصوصیات طبل و دهل را برای عزیزان ذکر نمایم.

طبل و دهل خصوصیتی دارد که صدایش خیلی بلند است و این بلندی صدا بر می گردد به خالی بودن آن.

ولی سنگ آسیاب هیچ صدایی از آن بلند نمی شود و هر چه چوب به او بکوبی صدایی از آن بلند نمی شود.

  علت آن هم پر بودن درون آن است حال و روز این روزهای خبرهای انتخاباتی گچساران و اعلام تایید و رد صالحیت کاندیداهای گچساران به مانند طبل و دهل است که از تو خالی و سر و صدایی زیادیی در جامعه به پا کردند.

هلهله که چنان شد و چنین و نماینده حال حاضر گچساران و باشت رد صلاحیت شد.

چنان با شادی و شادمانی در رسانه های استیجاری شان روی دهل زدند که انگار انتخاباتی در کار نیست و همه چیز با حذف رقیب به پایان رسیده است و خودشان را در مجلس دیدند و در پستش با عنوان زشت پایان ظلم را گذاشته بودند.

زهی خیال باطل در این راستا خانم آذر پیک را هم به کمک طلبیدند.

کسی که نمی دانم سرش در آ ُخور کدام قدرت مافیایی است که هدفش حذف نخبگان زاگرس نشین از مناصب مهم دولتی و قدرت است. خانمی که اطالعات اغتشاشات آبان ۹۸ را به غلط به مسیح علینژاد ضد انقالب می رساند. تا جایی که در شهادت سردار شهید سلیمانی در پیج خودش شادمانی کرد.

به همچون افرادی کمک می طلبیدند.

دهل و طبل تو خالی مثَل آدمی است که از درون خود چیزی ندارد و با غوغا و هیاهو محیط را با حمله به رقیب به نفع خود مصادره نماید.

فردی که تنها افتخارش در چهار سال نمایندگی در مجلس تبدیل شدن باشت به شهرستان. آن هم بدون آماده بودن زیرساختهای اداری و تشکیالتی ادارات شهر باشت که هیچ گونه زیرساخت اداری آماده برای شهرستان شدن را نداشت. حاال این شخص خود را آماده می نماید که بیاید و برای بار دوم با این عملکرد نماینده مردم باشد.

به ایشان که در حال حاضر در سن ۷۰ سالگی هست نصیحت برادرانه دارم که دوران سیاسی شما به پایان رسیده به گوشه ایی بنشیند و از خداوند و بابت کارها و خیانتهایی که به جوانان منطقه کردند طلب بخشش کند و عزت و احترام خودت را قبل از شروع انتخابات و تبلیغات انتخاباتی بردارد و در منزلش رو به خدا کند تا شاید خداوند از سر خطاهایش بگذرد. کسی که حتی به مادر شهید هم بی حرمتی می کند.

اگر از ترس مردم شهید پرور نبود به شهید بزرگوار احمدرضا تاجگردون هم بی حرمتی می کرد. چون تنها در این خانواده این شهید بزرگوار است که مورد تهمت و توهین ایشان قرار نگرفته است.

بگذار و برو که ۲ اسفند روز خوبی برای تو نخواهد بود.

محمدی فرهنگی بازنشست

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.