×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۰  .::.   برابر با : Saturday, 4 December , 2021  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

کاندیدای انتخابات مجلس گفت: امروز وقتی مردم از انتخاب تاجگردون پشیمان هستند قطعا ناکامی هایی هم بوده است، مردم فهیم هستند و مسائل و مشکلات را می دانند و آنچیزی که مردم انتظار دارند حرکت مدیران بروی اعتدال و شایسته سالاری است، اعتدال در فرصت ها و شایسته سالاری به نوعی در زمان تاجگردون لحاظ نشده است.

به گزارش آوای زاگرس اردلان زینل زاده ،کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه گچساران و باشت در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه این شهرستان گفت:معتقد به نقد منصفانه هستم که همیشه به نوعی کمک کار بنده بوده است.

وی افزود:رویکرد اجتماعی بسیار عمیق و گسترده است و نگاه بنده این است که متاسفانه امروز وضعیت بد معیشتی و اقتصادی چالش های جدی برای مردم ایجاد کرده است، ریشه بسیاری از کج روی های جامعه به نوعی مباحث اقتصادی است.

زینل زاده گفت: ۱۶سال کار مدیریتی کرده ام و در برهه ای هم مدیریت های اقتصادی داشته ام و تا جایی که تلاش کرده ام از مفاسد اقتصادی دوری کرده ام.

وی افزود: اگر هدف از پیروزی این باشد که خودمان را به رخ دیگران بکشانیم اینگونه نیست و امیدوارم شرایطی پیش بیاید که همه کاندیداها بتوانند در انتخابات شرکت کنند و مساله اصلی رضایت مندی است و پشیمان نشدن مردم بسیار مهم است.

زینل زاده گفت: ما رقیب هستیم و تلاش بر این است که در واقع نگاه و دیدگاهم را نسبت به شرایط موجود دیکته کنم و محتمل است نسبت به شرایط موجود بهتر عمل کنم، نقاط قوت دوستان را بیان کرده ام و تاجگردون شاید در این شهرستان برای اولین بار رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شد و تاثیرش را به نسبت در اعتبارات حس کردیم اما مبالغه هم در این خصوص شده است حتی در شهرداری زمان مدیریت خودمن یکی از آنها است.

وی تاکید کرد: اما امروز وقتی مردم از انتخاب وی پشیمان هستند قطعا ناکامی هایی هم بوده است، مردم فهیم هستند و مسائل و مشکلات را می دانند و آنچیزی که مردم انتظار دارند حرکت مدیران بروی اعتدال و شایسته سالاری است، اعتدال در فرصت ها و شایسته سالاری به نوعی در زمان تاجگردون لحاظ نشده است.

شهردار سابق دوگنبدان در ادامه گفت: اگر حس می کردم که هر کدان از کاندیداها بهتر از آنچیزی که بنده فکر می کنم و می توان به آن دست پیدا کرد هرکدام از عزیزان بهتر از بنده می توانستند مسائل مردم را حل کنند اصلا کاندید نمی شدم.

زینل زاده در ادامه گفت: همه بحران اقتصادی ناشی از تهدید و تحریم نیست و درون مملکت نقاط قوتی داریم که با تکیه بر آنها می توانیم مشکلات را حل کنیم، عمده حل مشکلات خروجی کار مدیران مان است هم در دولت و هم در مجلس  می شود با تغییر نگاه ما خودمان را از این چاهی که کنده ایم بیرون بیاوریم.

وی افزود: هر کسی عملش بر اساس سابقه است و تا الان در سمت هایی که داشته ام چون تصمیمم راسخ بوده و بر اساس مبانی درستی تصمیم گرفتم و احساسی نبوده از مواضعم  عدول نکرده ام و با کار کارشناسی و آشنایی با مشکلات آتی به صحنه امده ام و می دانید موقعیتی که برای تیم عبور وجود دارد موقعیت خوبی است.

زینل زاده اظهار کرد: متاسفانه موضوعی در جامعه رواج پیدا کرده بحث عمرانی ها بوده و مدیریت کلنگ زنی نباید یک حرکت بزرگ باشد و شرح نماینده باید مشی دولت را تبیین کند و نماینده باید در زمینه های دیگری هم فعالیت کند و باید حسن انجام کار را از دولت بخواهد .

وی تصریح کرد: برخی از نماینده ها دنبال این هستند که کارهای دولت را به نام خودشان حفظ کنند اما وظیفه نماینده چیزی فراتر این پروژه های عمرانی است، حتی اگر نماینده ای نداشته باشیم شاید پروژه های عمرانی هم که کار دولت است به نوعی انجام شود.

زینل زاده در ادامه گفت: راه آهن در گچساران خوب است اما ریل گذاری اصلی ان ریلی است که در زمینه های مختلف شهرستان کاربرد داشته باشد ما در بسیاری موارد معمولی مانده ایم و مشکل این است که همه می خواهند لکوموتیو ران شوند.

وی به انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: در بحث انتخابات ریاست جمهوری به افرادی رای دادم که حالت تعدیل داشته اند کسانی که حس کردم بتوانند مشکلات را حل کننداما در بسیاری موارد اینگونه نبود چرا که مشکل ما از فرد رییس جمهور نیست و از جریان و از مدل ارتباط مجلس و دولت است، فکر می کنم با تعویض افراد چیزی عوض نمی شود و باید مسیر درست شود الان ما رو به جلو که نمی رویم حالت ایستایی هم نداریم وعقب گرد داریم.

زینل زاده ادامه داد: قدرت رقابتی پول ما و معیشت مردم به اضمحلال رفته است و عبور از خودخواهی و اینکه ما از خواسته های نامعقول خود و اطرافیان باید بگذریم که در این صورت می توانیم  موثر باشیم.

وی ادامه داد: بنده رفتم در طیف اصولگرایی صحبت هایی کردیم و مواردی هم مطرح شد و منظور بنده از چپ و راست، آن نگاهی است که در این جریان ها دارد، چپ و راست منفعت طلبی که بودند و هستند که اگر نباشد مشکلات ما حل است و در این صورت اصولگرا و هم اصلاحطلب می توانند خادم خوبی برای مردم باشند.

زینل زاده اضافه کرد: تمامی بحران های اقتصادی ناشی از تهدید نیست که با تکیه بر آن می توان آن را حل کرد ولی تا زمانی که نگاه ما به بیرون است و منتظریم که ناجی پیدا شود قابل حل نیست.

وی گفت: ما اگر از خواسته های نامعقول خود بگذریم می توانیم از بسیاری از مشکلات عبور و هلال مشکلات باشیم پیش تر و در روز ثبت نام گفتم این انتخابات انتخابات شگفتی هاست.

این کاندید انتخابات مجلس اضافه کرد: سه همایش اصلی توسط ۳کاندید اصلی برگزار شد که حضور مردم در این همایش ها رتبه بندی ها را نشان داد.

وی گفت:حضور مردم و حاضرین در همایش من از حاضرین در همایش دو رقیب دیگر بیشتر بود.

زینل زاده بیان کرد: قشقایی ها مردمی قانون پذیر هستند و اگر صداقت ببیند باور میکنن و اگر به حقوق خود برسند سپاسگزارخواهند بود قشقایی چه کاندید داشته باشد چه نداشته باشد رای دلی که به من می دهند از تمامی کاندیدا بیشتر است ویا عامیانه تر کف رای من در قشقایی است.

زینل زاده عنوان کرد: خیلی از مردم الان خاموش هستند ولی وقتی پای صندوق آمدند رای دلشان را می نویسند وآرای خاکستری در این دوره بیش از دوره های قبل است.

وی ادامه داد: نگاه قومی و سیاسی در این دور کمتر است چون مردم نفعی ندیدند نه من کاندید بویراحمد هستم نه عسکری کاندید ترک و نه آقایان حسینی و تاجگردون کاندید باشت ، من این نوع نگاه را قبول ندارم معتقدم کاندید باید برنامه های خود را ارایه دهد تا مردم انتخاب کنند.

زینل زاده تصریح کرد: مجموعه فرصت هایی که در جامعه ما(گچساران)وجود دارد فرصت های شغلی،پستی و رفاهی است در شهرستان گچساران دستگاههای اجرایی می تواند بر توزیع فرصت ها تاثیر گذار باشد.

وی بیان کرد: دو جایگاه فرمانداری و شرکت نفت و گاز در شهرستان می توانید بر این فرصت ها اثر گذار باشد،که یکی از آنها باید سهم قشقایی باشد تا حس کند دیده شده است که در برنامه آینده بنده نیز پس از پیروزی در انتخابات این حس را به قشقایی ها خواهم داد.

زینل زاده اضافه کرد: حاضرم هزینه های انتخاباتی خود را به مردم اراءه دهم اما خیلی هستند که مردم برای آنها هزینه میکنند تا فصل برداشت برداشت کنند و یا به نوعی آنها را نمک گیر می کنند.

وی گفت: هزینه هایی که در تیم ما می شود ۹۹درصد آن خانوادگی بوده  وتلاشمان این است مدیون اشخاصی که نمک گیر می کنند نباشیم.

زینل زاده اضافه کرد:مردم به مسئولین اعتماد ندارند،اگر عملکرد ما درست باشد باید روح هویدا در مردم نمایان شود.

وی افزود: اگر قرار است ریل گذاری شود باید مشکلات اصلی مردم اصلاح شود،ریل گذاری برای این نسل تاثیری ندارد بدانید ما جواب هر جیک جیکی را میدهیم اگر جیک جیک کنند و ما مانند یک نسیم بر دشت های این منطقه هستیم نسیمی که وزش آن بیصدا و موثر خواهد بود.

زینل زاده بیان کرد: مطالبی که بر علیه تاجگردون در رسانه ها منعکس شد را مطالعه نکردم.

وی اظهار کرد: اینکه نماینده ای افتخار کند که جزو یک کمیسیون است زیاد وجهه دار نخواهد بود بلکه یک نماینده موظف است که هوای استان خود که هیچ دیگر مناطق را نیز داشته باشد و تنها به اینکه به دنبال حق حوزه خود باشد

وی گفت: زینل زاده مشاهده کردید که آدم ساکتی نیست و در تمام زمینه حرف برای گفتن دارد.

زینل زاده بیان کرد: قطعا نیروهایی که الان تشریف آوردند  نیروهایی بودند که گرد آقای تاجگردون و یا فولادی بودند ، منتها چون تاجحگردون رای بیشتری داشت از این طرفداران بیشتر است اگر ملاک یک مدیر کار شخصی باشد و ملاک مردم برای نمره دادن به یک مدیر یا وکیل کار شخصی باشدهیچ مدیری نمیتواند سر بلند بیرون بیاید.

این هنر مدیر است که جمع خود و آن جمعیتی که آن را به عنوان وکیل خود انتخاب کرده است

باید دید که آنها او را چگونه دیده و اگر نگاه از روز اول این باشد که دنبال مسائل شخصی رود، چون مسائل شخصی مردم و اقشار آسیب پذیر ما زیاد است ولی باید شرح وظایف وکلا چیست نماینده در وهله اول به مسائل ملی سرو سامان دهد اگرمباحث کلان ملی حل بشود مشکل آحاد شهرستانها خود به خود حل خواهد شد این یک مسئله مهم و در سطح کلان مملکت است که باید از مجلس شروع و دولت و استانها و شهرستانها انجام شود که سخت است و لازم است که این کار انجام شود.

می دانید که همه وکلا شرح وظایف آنهاملی است و پاسخگویی و ارائه عملکرد آنها نباید مختص کچساران و باشت باشد باید پاسخگو بویراحمد و کهگیلویه و استانهای دیگر هم باشد اینها باید اصلاح شود.

مگر قرار است که تمامی نماینده های ما ریاست کمیسیون برنامه و بودجه شوند که اعتبارافزایش پیدا کند و توسعه صورت گیرد این یعنی بینظمی در کشوراین افزایش اعتبار نقطه قوت نیست بلکه نقطه ضعف مجلس است ما ساختاری داریم که حتمایک فردی بشود عضو یک کمیسیون تا اتفاقا آن کمیسیون در حوزه انتخابیه آن بهتر شکل گیرد که مدل بسیار غلطی  است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.