×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت


فرمانده انتظامی استان،گفت :مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی گچساران محموله ای قاچاق به ارزش ۱ میلیارد و ۴۶میلیون ریال کشف کردند.
به گزارش آوای زاگرس به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار “مهدی انصاری” اظهار داشت: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان گچساران در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز با هماهنگی قضائی در محور ورودی به گچساران تور ایست و بازرسی دایر کردند.
وی افزود: مأموران حین انجام ایست و بازرسی به ۳ دستگاه خودروی وانت و یک دستگاه خودروی سواری مشکوک شدند و آنها را متوقف کردند.
این مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد:مأموران در بازرسی از این خودروها کالاهای قاچاق شامل کولز گازی،تلویزیون، اجاق گاز، ماشین لباسشویی و ظرفشویی کشف و ضبط کردند.
انصاری با اشاره به این که کارشناسان ارزش کالا های کشف شده را ۱ میلیارد و ۴۶ میلیون ریال اعلام کرده اند خاطرنشان کرد: ۴ نفر در این راستا دستگیر و به مرجع قضائی تحویل و خودروها نیز به پارکینگ منتقل شدند.
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر مجاز و قاچاق توسط افراد سود جو، موضوع را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.