×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۳۰ مهر , ۱۴۰۰  .::.   برابر با : Friday, 22 October , 2021  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

به نام خدا
آوای زاگرس : همانگونه که بدترین نوع ستم و خیانت را سیاستمداران انجام می دهند، بالاترین خدمت وعبادت را هم سیاستمدران و قدرتمندان می توانند انجام دهند

بیانیه جوانان عالیشاهی در پشتیبانی از دکتر تاجگردون

⁦✍️⁩ هادی زمانی

از نظر روسو هرگونه شأن و اعتبار و غرور بر «استقلال» متکی می باشد. بازیچه شدن به معنای برده شدن است. دنیایی است که قلدرها و افاده فروشان و اربابها در یک سو قرار دارند و چاپلوسی و نوکرصفتی، دورویی و نفرت در سویی دیگر.
در این روزها چند تن از نمایندگان به اعتبارنامه مرد دلسوز زاگرس نشینان (دکتر تاجگردون) به بهانه شفاف سازی و مبارزه با فساد مالی و اداری اعتراض کرده اند و در سخنانی خنده دار به دریافت بودجه برای حوزه انتخابیه محروم خود و انتصاب فامیل و خویشان به عنوان مدیر در ارگانها و صنایع اشاره کرده اند. متاسفم برای شما که آنقدر در سیاسی بازی و قول و قرارهای پشت پرده غرق شده اید که فراموش کرده اید آرمان اصلی انقلاب و ریخته شدن خون اینهمه شهید برای برقراری عدالت اجتماعی و سیاسی و بویژه عدالت اقتصادی در مناطق محروم کشور بوده است. آیا عدالت اقتصادی جز این است که بودجه و طرحهای توسعه به مناطق محروم آورده شود؟! آیا عدالت سیاسی جز این است که فرزندان شایسته مناطق محروم نیز در هرم قدرت سیاسی کشور سهمی داشته باشند و تماشاگر نباشند؟! شما آنقدر شناختتان از گچساران و باشت اندک است که نمی دانید در این شهرستان اکثر همشهریان با هم نسبتهای فامیلی و سببی دارند و مدیران شایسته این شهرستان نیز از این قاعده جدا نیستند و قطعا به همان اندازه که با هر گچسارانی نسبت فامیلی و سببی دارند با تاجگردون هم دارند! البته که این چیزها را نمی دانید یا نمی خواهید که بدانید چرا که برای خوش خدمتی و چاپلوسی و سیاسی کاری نیازی به آگاهی و انصاف ندارید بلکه دستورات را اجرا می کنید.
در خیالات خام خود دن کیشوت وار خود را قهرمان ملی مبارزه با فساد می دانید و باد در غبغب انداخته و ژست مبارزه با رانت و فساد به خود می گیرید و به خدمتگزاران واقعی این کشور تهمت می زنید ولی چشم خود را بر هم حزبی های خود بسته اید. آیا به دنبال شفافیت هستید ؟ بسیار خوب، توجه شما را به مصاحبه آقای میرسلیم در زمان انتخابات ریاست جمهوری جلب می کنم ، آنجاکه در تاریخ ۱۳۹۶٫۵٫۱ در مصاحبه با روزنامه ایران می گوید : من اساسا آقای قالیباف را قبول ندارم و در مورد عملکرد شهرداری که در رأس آن آقای قالیباف است خلاف هایی وجود دارد که باید رسیدگی شود و اگر انتخابات به دور دوم می رفت آنچه لازم بود می گفتم (افشاگری می کردم) .
عالیجنابان پس چرا روزه سکوت گرفته اید و زبان شما در برابر قالیباف و دیگر هم حزبی ها دچار لکنت شده است ؟ مردم را چه فرض کرده اید؟ پاسخ آشکار است زیرا شما از تاجگردون می ترسید و او را مانع زیاده خواهی های خود می دانید چرا که هدف شما برخلاف آرمانهای انقلاب، چپاول اموال ملت و سرازیر کردن بودجه به سمت مناطق خود می باشد که حاصلی جز ایجاد شکاف طبقاتی بیشتر و نارضایتی و محرومیت بیشتر شهرهای زاگرس نشین ندارد. مردم محروم گچساران همان هایی هستند که پس از به ستوه آمدن از محرومیتها و بی عدالتی ها در اوج مبارزات انقلاب با اعتصاب و بستن شیرهای نفت نقش تعیین کننده در پیروزی انقلاب داشتند و در زمان جنگ جان بر کف نهاده و به پاسداری از میهن پرداختند، پس چه شد پاسخ اینهمه فداکاری؟ آیا همه نمایندگان مجلس ایران نباید به پاس خدمات چنین مردمی نسبت به زدودن محرومیت و مظلومیت آنها کمک کنند؟ ما کمک شما را نخواسته ایم لااقل شر مرسانید. البته شماها که با آرای بسیار پایین، نماینده شهر خود شده اید نمی توانید صدای مردم فهیم و قدرشناس شهرتان نسبت به مردم گچساران باشید چرا که مشارکت عمومی در انتخابات تهران فقط ۲۵ درصد بوده است که از این تعداد هم بخشی به شماها رای نداده اند. اری نمایندگان تهران اینچنین نماینده شده اند وگرنه آقایان قالیباف، میرسلیم، احمد نادری، مالک شریعتی، مجتبی رضاخواه و…بارها دست رد مردم به سینه آنها زده شده است. در حوزه انتخابیه شیراز و زرقان و قم هم همین وضع برقرار است. بفرمایید شما دقیقا نماینده چند درصد از مردم حوزه انتخابیه خود هستید که اکنون به عنوان نماینده مجلس برای کل ایران تصمیم گیری می کنید؟ شما و نوچه های منطقه ای خود در استان، دقیقا همان شاگرد تنبل های سیاسی ایران هستید و در سایه شوم کرونا که منجر به مشارکت پایین مردم شد به صندلی بهارستان رسیده اید و آنچنان ذوق زده شده اید که همه اصول اخلاقی و انسانی و آینده ملت را لگدمال آمال سیاسی خود کرده اید چراکه خود نیز خوب می دانید جایگاهی در میان مردم ندارید و فرصت را غنیمت شمرده و برای حذف افراد راستین و مردمی مانند تاجگردون که از سوی آنها احساس خطر می کنید دست به تخریب و توطئه می زنید.( حتی به قیمت قربانی کردن آرمانهای نظام و رهبری و پایمال کردن حقوق محرومان جامعه)
در پایان بدانید که مردم زاگرس نشین، بویژه جوانان گچسارانی رنج کشیده که ناامید از جریانهای سیاسیِ آزمون پس داده هستند و آرزوی آبادنی شهر خود را در قامت تاجگردون می بینند، با همکاری و همیاری دیگر ایلات و طوایف غیور این خیانت و یورش شما و نوچه هایتان را در ذهن خود حک می کنند و بی شک نسبت به مخالفت علنی و کاملا مسالمت آمیز بر مبنای قوانین کشور اقدام خواهند کرد چرا که نسبت به آینده خود و دیارمان حساس هستیم و اجازه نخواهیم داد، نماینده پرتلاش و نیکوسرشت شهرمان مورد هجمه عده ای منفعت طلبِ معلوم الحال قرار گیرد.

چه جویی همه زین سرای سپنج
که آغاز رنج است و فرجام رنج
بریزی به خاک ار همه زآهنی
اگر دین پرستی ور آهِرمنی
تو تا زنده ای سوی نیکی گرای
مگر کام یابی به دیگر سرای

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.