×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۲ آبان , ۱۴۰۰  .::.   برابر با : Sunday, 24 October , 2021  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

آوای زاگرس :این روزها گچساران و باشت کانونِ تحولاتِ سیاسی شده است.
مردم گچساران نمایندهٔ خود را که از طرف شورای نگهبان تأیید صلاحیت شده است را انتخاب کرده اند. چه دلیلی دارد که آرای ۴۰ هزار نفری مردم گچساران به خاطر غرض ورزیهایِ سیاسی نادیده گرفته شود. مگر آرای مردم ملاک و معیار نیست؟
آیا بهتر نیست آنان که به بهانهٔ عدالت به اعتبارنامهٔ دکتر تاجگردون معترض شده اند، تشریف بیاورند در روستاهای گچساران و با مردم مناطق محروم گچساران از نزدیک صحبت کنند و تحولات بنیادین و عمران و آبادانی را که در حوزه هایِ راه و کشاورزی و آموزش و بهداشت و زیربناهایِ فرهنگی و بافتِ فرسوده و غیره را با چشمان خود از نزدیک ببینند تا بدانند که دکتر تاجگردون در طول این چند سال چقدر به مردم محروم خدمت کرده است.
اگر هدف خدمت به محرومین باشد که دکتر تاجگردون دقیقاً همین کار را انجام می دهد.
خدمات دکتر تاجگردون به مردم مناطق محروم در این ۸ سال از همه نمایندگان گذشته از اول انقلاب تا به حال بیشتر بوده است.

ممکن است دیگران در گذشته، شعار داده باشند یا برای مطامعِ سیاسیِ خود و حذف دیگری تلاش کرده باشند اما ما کارکرد و نتیجهٔ کارنامهٔ ۸ سالهٔ دکتر تاجگردون را که واکاوی می کنیم به حسن نیت و صدق گفتار ایشان آگاه می شویم.

دکتر تاجگردون متناسب با شایستگیهایِ خود می توانست در تهران مسئولیتهای دیگری بر عهده بگیرد و زحمت حضور در مناطق محروم را به جان نخرد و این گونه آماجِ اِتهام قرار نگیرد. اما چون نگاه دکتر تاجگردون به همشهریان خودش مشفقانه و دلسوزانه است، قامتش را به ردایِ وکالتِ مردمِ دیارش در مجلس آراسته کرد تا هیولایِ فقر و محرومیت را در این دیار به زانو بزند و پیشرفت و آبادانی در گچساران بیشتر از گذشته خودنمایی کند.

دکتر تاجگردون هم مثل همهٔ انسانهایِ دیگر نکات ضعف و قوتِ خود را دارد، اما تفاوت آنجاست که تاجگردون بیشترین نکات قوت و مثبت و کمترین ضعفها را دارد و هر فردِ دیگری به جای دکتر تاجگردون باشد، نمی تواند شمع فروزانی را که دکتر تاجگردون در طول این سالها با درایت و کاردانی شُعله ور کرده را پرفروغ نگه دارد.

دکتر تاجگردون حذف شدنی نیست و در صورت حذف ایشان دودش فقط به چشم مردم گچساران می رود و آنگاه کسانی که در شهرستان گچساران برای منافعِ سیاسیِ خود با دکتر تاجگردون کینه ورزی و دشمنی کردند باید جوابگویِ مردم محروم گچساران باشند.

امید راسخ و وافر دارم که دکتر تاجگردون از این آزمون نیز به خوبی عبور خواهد کرد و دوباره آهنگِ خدمت در مناطق محروم شتابان تر از گذشته سراییده خواهد شد، و حسودان بدانند محبوبیت دکتر تاجگردون نهایت و پایانی ندارد.

              

«سـیــدسجادبلادی نژاد بحرینی»

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.