×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق

هر آن چه که خداوند بزرگ مقدر می فرماید، هیچ بنده ای را توان تفسیر آن نیست
و بر آن چه که حکمت متعالیه اش تعلق می گیرد، هیچ کس را جرات تعبیر و تعدیل آن نبوده ونیست. لذا بر داده ها و نداده هایت شاکریم .
“مادر زیبا گل باغ وجود است
که بی او زندگی جز ماتمی نیست”
آری !چه سخت است باور نبودنش و قبول ندیدنش و چه غم انگیز است چشم بر شبهایی داشتن که در آن فانوس تنهایی ما را روشن کند.
به حکم ادب و حق شناسی، بدین وسیله از عنایت و حسن توجه همه عزیزان، سروران،دوستان،آشنایان،فرهنگیان، اساتید ، اقوام،اهالی خونگرم‌ روستای سراب ننیز، طوایف و صنف ها و قشرهای مختلف مردم،سازمانها و نهادها، بنیاد شهید وامور ایثارگران استان و شهرستان،اداره کل ورزش وجوانان استان و شهرستان ،پیشکسوتان ورزش،شهرداری وشورای محترم اسلامی شهرستان،دهیاری و شورای محترم اسلامی روستای سراب ننیز، روحانیت معزز، پرسنل خدوم سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان،روسای ادارات و نهادها،پرسنل خدوم در نیروی انتظامی در راس فرماندهی محترم انتظامی شهرستان، کارکنان ،روسا و مدیریت محترم شرکت بهره برداری نفت و گازگچساران،هیئت فوتبال شهرستان کمیته محترم داوران،اساتید و کارکنان محترم دانشگاه علمی کاربردی گچساران۱و۲ ،دانشگاه فراز و…. ویکایک برادران عزیز و خواهران بزرگوار که با ارسال پیام،تماس تلفنی و حضور خود در مراسمات تشییع و تدفین و خاکسپاری، مجالس ترحیم و سومین و هفتمین روز درگذشت مادر مهربان شهید اسماعیل عنبریان زنده یاد کربلایی بی بی گل محمدی(عنبریان) با ما ابراز همدردی نموده ، بازماندگان را در تحمل این مصیبت یاری بخشیده و با حضور آرامش بخش خود، مرهمی بر قلب داغدارمان بوده اید و مارا مدیون لطف و غریق محبت خویش قرار داده اید، صمیمانه تشکر می‌کنیم.
همچنین نظر به این که به علت تألمات روحی فراوان و کثرت بزرگواران، قادر به قدردانی حضوری و تلفنی نشده‌ایم، یک بار دیگر دست همه شما را می‌فشاریم و دست دعا به امید اجابت به درگاه خداوند بزرگ بلند می‌کنیم وسلامتی و بهروزی همه عزیزان را از درگاهش می خواهیم تا پاسخگوی این همه لطف، از روی عنایت خویش باشد و برای همگان از خداوند رحمان، حضور در رکاب نورانی امام زمان (عج)را در عصر ظهور مسئلت می نمائیم. سپاسگزار لطف و محبت همه شما هستیم.
بااحترام خانواده شهید عنبریان